پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
چهارشنبه 6 اسفند 1393 11:22:11
تعداد بازديد از سايت: 28544913
تعداد بازديد زيرپورتال: 89034
اين زيرپورتال امروز: 61
تعداد بازديد اين صفحه: 59971
در امروز: 2005
اين صفحه امروز: 7سایتهای مفید     
تعویض دفترچه بیمه اینترنتی  
/
http://nps.ihio.gov.ir
تایید نسخ دارویی
  
td.ihio.gov.ir/
درآمد اینترنتی
 
daramad.msio.ir/daramad
بيشتر


ولدت حضرت زینب (س) وروز پرستار
تشکر وقدردانی استاندار محترم از مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص برنامه هفته پدافند غیر عامل
تیم ارزیابی عملکرد حسابرسی سازمان با حضور کارشناسان خبره از استانهای مختلف در اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد مستقر می باشند .
سیاست راهبردی بیمه سلامت توسعه کیفی فعالیت هاست
 • 1393/11/30 پنجشنبه مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد سیاست راهبردی بیمه سلامت توسعه کیفی فعالیت هاست
  مدیر کل بیمه سلامت استان در مصاحبه با نشریه سپیده زاگرس گفت: باتوجه به این که بین 8 تا 10میلیون نفر از جمعیت کشور فاقد پوشش بیمه ای بودند و این افراد اکثرا از اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه محسوب می شدند لذا دولت محترم تدبیر و امید و به تبع آن سازمان بیمه سلامت در راستای حمایت از این افراد و تحقق عدالت اجتماعی با همکاری های خوب بین بخشی موفق شد آنان را تحت پوشش بیمه ای قرار دهد. حسینی که در آستانه جشن بزرگ انقلاب خدمات ارزنده نظام را در حوزه کاری خود بیان کرد، در ادامه گفت: از اردیبهشت ماه امسال که طرح پوشش بیمه همگانی سلامت در استان همزمان با سراسر کشور اجرا شد تاکنون 33هزار نفر از هم استانی ها زیر چتر حمایتی سازمان بیمه سلامت قرار گرفته و همچون افراد تحت پوشش سایر صندوق ها از جمله سایر اقشار و کارکنان از کلیه خدمات درمانی این سازمان در کلیه سطوح بهره مند شده اند. وی طرح تحول نظام سلامت را از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید دانست .
بیش از 50 قلم داروی گران قیمت درمان ناباروری تحت پوشش بیمه سلامت
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با امضاء بیانیه ای از خدمات و زحمات مجموعه خدوم دولت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بیمه سلامت ایران تقدیر و تشکر نمودند.
33 هزار نفر از هم استانی ها زیر چتر حمایتی سازمان بیمه سلامت قرار دارد
 • 1393/11/25 شنبه مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد 33 هزار نفر از هم استانی ها زیر چتر حمایتی سازمان بیمه سلامت قرار دارد
  به گزارش از روابط عمومی: در تاریخ 25 بهمن 93 سیدیداله حسینی مدیر کل بیمه سلامت استان در مصاحبه با روزنامه صبح جنوب (عصر انتظار ) گفت: باتوجه به این که بین 8 تا 10میلیون نفر از جمعیت کشور فاقد پوشش بیمه ای بودند و این افراد اکثرا از اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه محسوب می شدند لذا دولت محترم تدبیر و امید و به تبع آن سازمان بیمه سلامت در راستای حمایت از این افراد و تحقق عدالت اجتماعی با همکاری های خوب بین بخشی موفق شد آنان را تحت پوشش بیمه ای قرار دهد. حسینی که در آستانه جشن بزرگ انقلاب خدمات ارزنده نظام را در حوزه کاری خود بیان کرد، در ادامه گفت: از اردیبهشت ماه امسال که طرح پوشش بیمه همگانی سلامت در استان همزمان با سراسر کشور اجرا شد تاکنون 33هزار نفر از هم استانی ها زیر چتر حمایتی سازمان بیمه سلامت قرار گرفته و همچون افراد تحت پوشش سایر صندوق ها از جمله سایر اقشار و کارکنان از کلیه خدمات درمانی این سازمان در کلیه سطوح بهره مند شده اند. وی طرح تحول نظام سلامت را از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید دانست .
اعلام حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
در تاریخ 21/11/93 جلسه نظارت بر اجرای تعرفه هابراساس ارزش نسبی خدمات درمانی با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ، مدیر کل بیمه سلامت استان ، رئیس نظام پزشکی ، معاونت درمان و نماینده سازمان تعزیرات و بقیه اعضاء در دانشگاه علوم پزشکی تشکیل جلسه داد .
مقام معظم رهبری :حضور مردم در انتخابات نشان می دهد که ملت صاحب دولت، مجلس و همه مسئولان است که این پدیده بسیار مهم همچون سنگری مستحکم کشور و نظام را در مقابل توطئه ها حفظ می کند و دشمنان اسلام و ایران را به هراس می اندازد .
در بیانیه مدیر کل بیمه سلامت استان آمده است: مردم انقلابی و هوشیار ایران اسلامی امسال هم چون سنوات گذشته با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن وحدت و همبستگی و اقتدار خود را به رخ دشمنان انقلاب اسلامی خواهند کشاند.
جلسه شورای هماهنگی سازمان های بیمه گر درتاریخ 18/11/93 در اداره کل بیمه سلامت استان با حضور اعضاء تشکیل شد.
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
<>
شيدسچپج
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
بيشتر
كيفيت ارائه خدمات توسط ادارات بيمه سلامت در سطح استان كهگيلويه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
بسيار خوب
خوب
درحد رفع مسئوليت
بسيار بد
بد