پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
سه شنبه 6 مرداد 1394 12:53:28
تعداد بازديد از سايت: 33095774
تعداد بازديد زيرپورتال: 98708
اين زيرپورتال امروز: 130
تعداد بازديد اين صفحه: 65352
در امروز: 36346
اين صفحه امروز: 76سایتهای مفید     
تعویض دفترچه بیمه اینترنتی  
/
http://nps.ihio.gov.ir
تایید نسخ دارویی
  
td.ihio.gov.ir/
درآمد اینترنتی
 
daramad.msio.ir/daramad
بيشتر


38 هزار نفر در استان کهگیلویه وبویراحمد تحت پوشش بیمه سلامت همگانی قرار گرفتند.
 • 1394/5/6 سه شنبه به همت دولت تدبیر و امید 38 هزار نفر در استان کهگیلویه وبویراحمد تحت پوشش بیمه سلامت همگانی قرار گرفتند.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان ؛ سیدیداله حسینی مدیر کل بیمه سلامت استان در نشست خبری با نشریه سپیده زاگرس عنوان نمودند: طرح تحول نظام سلامت را براساس شواهد و مستندات موفق ارزیابی کرد و گفت : سازمان بیمه سلامت با به کار بستن تمام توان و ظرفیت های خود در راستای طرح پوشش بیمه سلامت همگانی و ارتقای بسته خدمتی و کاهش هزینه های درمان موجبات رضایت روز افزون مردم به ویژه اقشار کم درآمد را فراهم آورده است. وی اجرای طرح پوشش بیمه همگانی سلامت را یکی از دستاوردهای مهم دولت عملگرای تدبیر و امید عنوان کرد و اظهار داشت : با اجرای این طرح از سال قبل تاکنون بخش وسیعی از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته و از کلیه خدمات این سازمان در کلیه سطوح بهره مند شدند.
جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی
 • 1394/5/5 دوشنبه جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی
  در تاریخ 3/5/94 جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضورمدیر کل بیمه سلامت استان و کلیه اعضاء در سالن جلسات اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار گردید. و در پایان جلسه از کارگاههای فنی و حرفه ای استان بازدید بعمل آمد.
جلسه هماهنگی اداره کل بیمه سلامت با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین گسترش شبکه ها
 • 1394/5/5 دوشنبه جلسه هماهنگی اداره کل بیمه سلامت با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین گسترش شبکه ها
  مدیر کل بیمه سلامت ضمن عرض خیر مقدم به بیان کلیات پرداختند و اهداف این نشست ، شامل هماهنگی جهت برگزاری سه نشست تخصصی در طول سال ، پالایش جمعیت روستائی و رفع ابهامات ناشی از گزارش مشکلات مراکز درمانی براساس تفاهمنامه رابیان کردند. آقای عزیزی رئیس اداره نظارت و ارزشیابی اداره کل بیمه سلامت ضمن بیان جزئیات برنامه عملیاتی نشست های تخصصی ، پالایش جمعیت و مشکلات مراکز مختلف شهرستانهای دنا و بویراحمد را امطرح نمودند.
خدمات درمانی پس از طرح تحول سلامت پنج برابر شد
 کلاس آموزشی دستورالعمل جدید رسیدگی به اسناد بستری بیمارستانی سازمانهای بیمه گر وبرنامه تحول نظام سلامت
 • 1394/5/4 يكشنبه کلاس آموزشی کلاس آموزشی دستورالعمل جدید رسیدگی به اسناد بستری بیمارستانی سازمانهای بیمه گر وبرنامه تحول نظام سلامت
  به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت کهگیلویه وبویراحمد ، کلاس آموزشی دستورالعمل جدید بستری بیمارستانی بیمه های پایه و دستورالعمل برنامه تحول نظام سلامت 94/4/31و 30به مدت دو روز با حضور روسای اداره نظارت ، اسناد پزشکی وروسای ادارات شهرستانی وکارشناسان حوزه اسناد پزشکی و نظارت ،در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید. هدف از برگزاری این جلسه رفع ابهامات و آموزش تغییرات بوجود آمده در کتاب ارزش نسبی ودستورالعمل جدید رسیدگی بستری بیمارستانی بیمه های پایه بود . درخاتمه جلسه آموزشی روسا وکارشناسان به بحث وتبادل نظر در مورد موضوعات و مشکلات درحوزه بیمارستانی پرداختند .
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر ساعت8 صبح در مورخ 94/4/31 دراتاق مدیریت با حضور اعضاء شورا برگزار شد .
 • 1394/5/4 يكشنبه جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر ساعت8 صبح در مورخ 94/4/31 دراتاق مدیریت با حضور اعضاء شورا برگزار شد .
  در این جلسه مدیر کل ضمن خوش آمدگوئی وتبریک عید فطر به حاضرین با بیان اینکه که امر به معروف ونهی منکر از فرائض بزرگ اسلام است که اجرای آن آثار و برکات فراوانی به دنبال دارد که باعث برپا شدن واجبات و از بین رفتن منکرات و برقراری امنیت و آسایش در جامه می شود وی تصریح کرد عمل به آیات و احادیث باعث انس با قرآن و عترت و اشاعه فرهنگ نماز و همچنین تقویت زمینه های معنوی و تعمیق باورهای دینی میگردد و همچنین اصل و شالوده انقلاب اسلامی ، حمایت از ولایت مطلقه فقیه دانست و خاطر نشان کرد : دفاع از ولایت دفاع از ارزشهای اسلامی ، آرمانهای امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری است. اولین جلسه در سال94 از شورای امر به معروف و نهی از منکر میباشد و به امید خدا بتوانیم گامهای موثرتری در این سال جاری برداریم و سپس اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند
با توجه به برگزاری چهارمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی در روز چهارشنبه مورزخ 31 تیرماه سالجاری سازمان بیمه سلامت ایران در این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفت.
حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در همایش ملی سازمان های مردم نهاد سلامت
 • 1394/5/3 شنبه حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در همایش ملی سازمان های مردم نهاد سلامت
  همایش ملی سازمان های مردم نهاد سلامت با حضور ریاست جمهور، در روز پنجشنبه مورخ اول مردادماه سالجاری، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد. در این همایش سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت، وزرای امور خارجه، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ،رییس سازمان جهانی بهداشت،مدیرعامل سازما بیمه سلامت ایران، خیرین سلامت، هنرمندان، فعالان نظام سلامت، روسای دانشگاه های علوم پزشکی حضور داشتند.
رتقای شاخص های سلامت از اولویتهای دولت
برگزاری جلسه ای با مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان
 • 1394/4/30 سه شنبه برگزاری جلسه ای با مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان
  در تاریخ29/4/94 جلسه ای با حضور سرپرست محترم بانک رفاه شعبه مرکزی ، مسئول اعتبارات بانک رفاه ، رئیس امور مالی بیمه سلامت مسئول انفورماتیک ، رئیس اموراداری در اداره کل برگزار شد . این نشست در خصوص تفاهم نامه منعقده فی مابین سازمان بیمه سلامت ایران و بانک رفاه کارگران کشور و نحوه پرداخت وامهای توافق شده و تسریع در پرداخت تسهیلات به کارکنان این اداره بحث و تبادل و. نظر گردید.
بیمه ها باید برای مدیریت منابع در حوزه سلامت، هوشمندانه حرکت کنند
کنترل هزینه های القایی / افزایش سهم سلامت از تولید ناخالص ملی در کشور
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
<>
شيدسچپج
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
بيشتر
كيفيت ارائه خدمات توسط ادارات بيمه سلامت در سطح استان كهگيلويه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
بسيار خوب
خوب
درحد رفع مسئوليت
بسيار بد
بد