پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
شنبه 3 آبان 1393 11:39:12
تعداد بازديد از سايت: 24672359
تعداد بازديد زيرپورتال: 76360
اين زيرپورتال امروز: 66
تعداد بازديد اين صفحه: 50926
در امروز: 9353
اين صفحه امروز: 23 خدمات غیرحضوری
    
تعویض دفترچه بیمه اینترنتی  
/
http://nps.ihio.gov.ir
تایید نسخ دارویی
  
td.ihio.gov.ir/
درآمد اینترنتی
 
daramad.msio.ir/daramad
بيشتر
بیمه سلامت حامی بیماران پیوندی شد
 • 1393/7/27 يكشنبه بیمه سلامت حامی بیماران پیوندی شد
  سپید: بیمارانی که پیوند مغز و استخوان، ریه و کبد دریافت می‌کنند داروهای گرانی را در زمان بستری و دریافت پیوند نیاز دارند. سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت ایران ضمن بیان مطلب فوق گفت: «به طور میانگین برآورد ما این است که برای هر بستری و دریافت پیوند بین شانزده تا 22 میلیون تومان دارو باید مصرف شود.»
بازدید مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و هیئت همراه از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
 • 1393/7/22 سه شنبه بازدید مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و هیئت همراه از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
  دکتر محسنی بند پی مدیر عامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران و هیئت همراه ، با حضور رئیس بیمارستان شهید بهشتی ، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ، معاونت غذا و دارو دانشگاه و مدیران ستادی بیمه سلامت از بیمارستان شهید بهشتی بخشهای بستری و اتفاقات و رادیولوژی بازدید نمودند که با تعداد زیادی از بیماران در خصوص مشکلات آنان گفتگو و به اتفاق رئیس بیمارستان راهکار مناسبی اتخاذ گردید.
دیدار مدیر عامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران با استاندار کهگیلویه وبویراحمد
 • 1393/7/20 يكشنبه دیدار مدیر عامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران با استاندار کهگیلویه وبویراحمد
  در این دیدار که با حضور دکتر محسنی بند پی مدیر عامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران و هیئت همراه ، دکتر تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس سیدیداله حسینی مدیر کل بیمه سلامت استان برگزار گردید. دکتر خادمی از حضور جناب آقای دکتر محسنی بند پی و عزیزان همراه تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند بزرگترین عیدی که به کارکنان این اداره کل و بیمه شدگان داده شد احداث ساختمان اداره کل میباشد وی قول مساعد داد که در خصوص احداث ساختمان و رفع موانع اداری در استان همکاری لازم صورت پذیرد و در ادامه سخنان ایشان از حسن انتخاب آقای حسینی به عنوان مدیر کل بیمه سلامت استان از مدیر عامل محترم تقدیر و تشکر و سپس از خدمات آقای دکتر انصاری مدیر پیشین نیز تشکر نمودند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از آغاز ارایه بسته خدمات دندانپزشکی برای افراد زیر 14 سال از امروز در سراسر کشور خبر داد.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران عنوان کرد
 • 1393/7/20 يكشنبه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران عنوان کرد
  600 قلم داروی بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت 90 درصدی بیمه سلامت و تامین اجتماعی دکتر انوشیروان محسنی‌بیدپی ظهر امروز در مراسم معارفه مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد با آرزوی موفقیت و بهروزی برای مدیرکل سابق و مدیرکل جدید اظهار داشت: امیدواریم بتوان سیاست‌های سازمانی و مورد هدف را در این استان محقق کرد. مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران عنوان کرد: حدود 600 قلم داروی صعب‌العلاج مورد حمایت 70 تا 90 درصدی بیمه سلامت و تامین اجتماعی قرار گرفته است. دکتر محسنی‌بیدپی تصریح کرد: وزارت بهداشت و درمان بسته‌های خدمتی به نام حمایت مالی در بخش بستری از بیماران صعب‌العلاج را در دستور کار قرار داده و بخشی از هزینه‌ها از منابع هدفمندی یارانه‌ها پرداخت می‌شود. با بیان اینکه رویکرد وزارت بهداشت و درمان و بیمه سلامت غربالگری و شناسایی به موقع بیماران سرطانی است، گفت: امیدواریم بتوان با شناسایی به موقع هم در بحث هزینه‌ای آن‌ها صرفه‌جویی کنیم و هم اقدامات درمانی در تشخیص زودرس موثر باشد تا آن‌ها را به هزینه‌های فلاکت‌بار بعدی دچار نکنیم.
جلسه معارفه مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد
غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی
 • 1393/7/20 يكشنبه غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی
  در این مراسم نیز با تشکر و قدردانی از مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران ، اشاره به اعتبار این پروژه اظهار کرد: اعتبار تخصیص داده شده برای احداث ساختمان بیمه سلامت استان چهار میلیارد تومان است. و یکی از دغدغه های کارکنان این اداره کل و ارباب رجوع نبود فضای فیزیکی مناسب بوده که در شان اداره کل بیمه سلامت نیست . ایشان افزودند با تعامل خوب دولت و همت دکتر محسنی بند پی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کلنگ احداث ساختمان این اداره کل به زمین زده شد.
کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های اولویت‌دار برای احداث ساختمان بیمه سلامت در کشور
 • 1393/7/20 يكشنبه دکتر محسنی بند پی مدیرعامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران عنوان کرد کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های اولویت‌دار برای احداث ساختمان بیمه سلامت در کشور
  انوشیروان محسنی‌بند‌پی صبح امروز در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های اولویت‌دار برای احداث ساختمان بیمه سلامت در کشور است. مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: بیمه سلامت از آن‌ دست سازمان‌های است که اول از هر کاری تأمین اعتبار کرده و بعد اقدام به کلنگ‌زنی و احداث ساختمان می نماید. دکتر محسنی‌بند‌پی عنوان کرد: گچساران و دهدشت که نمایند‌‌گی بیمه سلامت در این شهرستان‌ها مستقر است هر کدام از این دو نمایندگی که جمعیت بیمه‌شدگان بیشتری را تحت پوشش داشته باشند برای احداث ساحتمان بیمه سلامت در سال‌های 93 و 94 در اولویت قرار دارند.
مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد
 • 1393/7/20 يكشنبه مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد
  این مراسم کلنگ زنی با حضور دکتر محسنی مدیر عامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران ، دکتر هوشنگی عضو هیئت مدیره سازمان ،دکتر پورشبانان معاون توسعه مدیریت و منابه انسانی سازمان و آقای میرشاه ولد مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان ، آقای زارع نماینده شهرستان بویراحمد و دنا ، دکتر تاجگردون نماینده شهرستان گچساران و باشت و دکتر خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد
بازدید جناب آقای دکتر محسنی مدیر عامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران و هیئت همراه با کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد
دکتر محسنی بندپی مدیر عامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران در بدو ورود به اداره کل بیمه سلامت استان در جمع خبرنگاران ،صداوسیماو جراید و مطبوعات قرار گرفتند.
نشست صمیمی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با مسئولین دستگاه های اجرایی استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد
 • 1393/7/19 شنبه به گزارش روابط عمومی : نشست صمیمی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با مسئولین دستگاه های اجرایی استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد
  دکتر محسنی بند پی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد با مسئولین سیاسی و اجرایی استان دیدار نمودند. در این دیدار که با هدف آشنایی بیشتر دستگاه های اجرایی استان با عملکرد سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد ، دکتر زارع نماینده شهرستان بویراحمد ، مهندس مهنایی معاون توسعه و منابع انسانی استانداری ، مظاهری مدیرکل اداره کار ، دکتر یزدان پناه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و مهندس گلابی معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به دکتر محسنی بند پی و تیم همراه ، عملکرد سازمان بیمه سلامت ایران را در ارتقاء سطح سلامت مردم استان مثبت ارزیابی کردند .
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
<>
شيدسچپج
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
بيشتر
كيفيت ارائه خدمات توسط ادارات بيمه سلامت در سطح استان كهگيلويه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
بسيار خوب
خوب
درحد رفع مسئوليت
بسيار بد
بد


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ihioguest)


Powered By Sigma ITID.