پرچم ایران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
يكشنبه 7 شهريور 1395 08:12:04
تعداد بازديد اين صفحه: 94533
تعداد بازديد از سايت: 42406307
تعداد بازديد زيرپورتال: 137216
اين زيرپورتال امروز: 50
در امروز: 2266
اين صفحه امروز: 6
بيشتربرگزاری نمایشگاه هفته دولت در اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد
 • 1395/6/7 يكشنبه برگزاری نمایشگاه هفته دولت در اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد
  در راستای اهداف دولت تدبیر و امید و به منظور اطلاع رسانی از نحوه فعالیتهای و عملکرد و خدمات ارایه به جامعه بیمه شدگان و اجرای طرح بیمه همگانی سلامت و صدور دفترچه بیمه برای شهرو ندان فاقد پوشش بیمه ای در استان نمایشگاه داخلی در محل اداره کل به مدت یک هفته به معرض دید مراجعه کنندگان محترم گذاشته شد. که مورد رضایت بازدید کنندگان قرار گرفت .
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان برنامه بازدید از خانواده های معظم شهداء همکاران این اداره کل برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت کهگیلویه وبویراحمد
 • 1395/6/3 چهارشنبه برگزاری جشن روز کارمند به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت کهگیلویه وبویراحمد
  وبه پاس گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند مراسم جشنی در مورخه 2/6/95 ساعت 30/8 شب با حضور همکاران بیمه سلامت وخانواده های ایشان در سرای سبز آبشار یاسوج برگزار گردید. در این مراسم سیدیداله حسینی مدیرکل بیمه سلامت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت،بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه کارکنان بیمه سلامت تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولایت تا رسیدن به جایگاه رفیع علمی از درگاه خداوند متعال مسئلت نمود. مدیر کل بیمه سلامت گفت روز کارمند تجلیل ازانسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مرم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.
گرامیداشت هفته دولت
 • 1395/6/2 سه شنبه گرامیداشت هفته دولت
  به گزارش از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان : روز سه شنبه مورخه 2/6/95 مدیر کل بیمه سلامت استان و کارکنان به پاس گرامی داشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا حضور به هم رساندند.
دکتر کبیرمدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از مدیر کل بیمه سلامت استان تقدیر نمودند.
به مناسبت سالروز تاسیس بیمه سلامت در یازدهمین اجلاس مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران نمایشگاه دستاوردهای روابط عمومی استانها در خصوص توانمند سازی بیمه شدگان به نمایش گذاشته شد .
کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد طی مراسمی از مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران طی مراسمی از مدیر عامل خود تقدیر بعمل آوردند.
مطالبات مناطق محروم با اولویت پرداخت می‌شود / طرح تحول نظام سلامت اصلاح شود
 • 1395/5/17 يكشنبه مدیرعامل بیمه سلامت ایران: مطالبات مناطق محروم با اولویت پرداخت می‌شود / طرح تحول نظام سلامت اصلاح شود
  مدیرعامل بیمه سلامت ایران گفت: مطالبات مناطق محروم با اولویت پرداخت می‌شود و اصلاح طرح عظیم تحول سلامت همانند تعمیر و اصلاح قطار در حال حرکت و بدون توقف در دستور کار قرار دارد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران؛ دکتر محمد جواد کبیر با اشاره به کمبود نیروی لازم برای انجام وظایف و ماموریت‌هایی محوله سازمان بیمه سلامت به ویژه در استان‌ها اظهار داشت: این سازمان از شورای عالی رفاه مصوبه‌ای مبنی بر واگذاری خدمات به صورت کارگزاری اخذ کرده و به زودی بر اساس حجم سنجی در سطح استان‌ها از طریق خرید خدمت از واحدهای ذیصلاح که صلاحیت ‌آنها در سازمان بیمه سلامت به تایید رسیده، مشکل کمبود نیرو را برطرف می‌کند. وی بیان داشت: 11 میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت از بیمه شدگان مراکز دولتی بوده که بیش از 14 درصد جمعیت کشور را در تشکیل می‌دهند. مطالبات مناطق محروم با اولویت پرداخت می‌شود وی با اشاره به اینکه مطالبات بیمه‌ای سطح یک پرداخت شده و سطح دو هنوز مطالبات دارند، گفت: پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها در مناطق محروم در اولویت کاری سازمان بیمه سلامت قرار دارد به طوری که در استان
ساماندهی نظام مکانیزه از برنامه‌های آینده سازمان بیمه سلامت است
 • 1395/5/17 يكشنبه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران: ساماندهی نظام مکانیزه از برنامه‌های آینده سازمان بیمه سلامت است
  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تلاش داریم نظام مکانیزه را ساماندهی کنیم که از اول آبان‌ماه سطح اول و دوم را در استان گیلان اجرایی خواهیم کرد. ه گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، محمدجواد کبیر ظهر امروز در یازدهمین اجلاس سراسری مدیران بیمه سلامت کشور بعد از گزارش برنامه عملیاتی دبیران مناطق 10 گانه توجه به برنامه‌های عملیاتی را مهم عنوان کرد و گفت: گریز از برنامه عملیاتی سازمان بیمه سلامت کار منفی برای مدیران محسوب می‌شود. مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با تأکید بر اینکه وارد شدن به کار عملیاتی سازمان وظیفه همگانی است، گفت: سازمانی که 15 هزار میلیارد تومان گردش مالی را کنترل کند نمی‌تواند بدون برنامه باشد. کبیر تصریح کرد: مدیران کل ستادی، دبیران مناطق و مدیران استانی باید برنامه محوری را به صورت شالوده کار خود قرار دهند. وی ادامه داد: تلاش داریم نظام مکانیزه را ساماندهی کنیم که از اول آبان ماه سطح اول و دوم را در استان گیلان اجرایی خواهیم کرد.
مدیریت هزینه‌ها و کنترل تقاضا، مهمترین برنامه سازمان بیمه سلامت
 • 1395/5/16 شنبه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت تاکید کرد مدیریت هزینه‌ها و کنترل تقاضا، مهمترین برنامه سازمان بیمه سلامت
  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور گفت: بیمه شدگان زیر پوشش بیمه سلامت در کشور بیش از 40میلیون نفر است که حدود 11 میلیون نفر از این تعداد در دولت یازدهم و از زمان اجرای طرح تحول بیمه سلامت ایرانیان بوده است. به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد؛ محمدجواد کبیر در یازدهمین اجلاس سراسری مدیران سازمان بیمه سلامت در یاسوج افزود: یکی از مهمترین برنامه های بیمه سلامت در سال جاری مدیریت کنترل هزینه از طریق کنترل تقاضا است. وی بیان کرد: اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و طرح تحول سلامت بدون مدیریت منابع با چالش ها مواجه خواهد شد. مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور خاطرنشان کرد: کارگزارن نیز مجاز نیستند سیاست ها و راهبردهایی را به کار گیرند که به تناسب نیافتن بین منابع و مصارف منجر شود. سازمان بیمه سلامت نقش مدیریت منابع حوزه سلامت را برعهده گرفته است. کبیر تصریح کرد: هزینه‌های درمانی وارده پس از اجرای طرح تحول سلامت کشور چهار برابر افزایش داشت. وی ادامه داد: توجه به بخش سلامت و درمان از اولویت های اصلی دولت یازدهم به ویژه شخص رئیس جمهوری است. مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور عنوان کرد: رئیس جمهور قولهای
دکتر حسن زاده در جمع مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت :
 • 1395/5/16 شنبه دکتر حسن زاده در جمع مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت :
  دکتر حسن زاده رئیس محترم هیئت مدیره سازمان در جمع مدیران ارشد سازمان :ایجاد شاخص در داده ها از ملزمات و نیازهای ضروری سازمان بیمه سلامت ایران می باشد که مدیریت در پیشبرد اهداف استراتژی سازمان نیاز مبرمی به آنها دارد
راه‌اندازی مرکز آموزشی و تفریحی ویژه کارکنان بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
<>
شيدسچپج
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
بيشتر
كيفيت ارائه خدمات توسط ادارات بيمه سلامت در سطح استان كهگيلويه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
بسيار خوب
خوب
درحد رفع مسئوليت
بسيار بد
بد


يكشنبه 7 شهريور 1395 08:12:04