پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
دوشنبه 1 دي 1393 12:26:11
تعداد بازديد از سايت: 26493973
تعداد بازديد زيرپورتال: 82950
اين زيرپورتال امروز: 187
تعداد بازديد اين صفحه: 55659
در امروز: 20122
اين صفحه امروز: 55 خدمات غیرحضوری
    
تعویض دفترچه بیمه اینترنتی  
/
http://nps.ihio.gov.ir
تایید نسخ دارویی
  
td.ihio.gov.ir/
درآمد اینترنتی
 
daramad.msio.ir/daramad
بيشتر
مصاحبه تلویزیونی با مدیر کل بیمه سلامت استان
 • 1393/9/19 چهارشنبه مصاحبه تلویزیونی با مدیر کل بیمه سلامت استان
  در تاریخ 18/09/93 مصاحبه مدیر کل بیمه سلامت استان با صدا وسیمای مرکز استان صورت پذیرفت ، خبر نگار وگزارش گر صدا وسیما ی مرکز استان سوالات خودشان را در خصوص بیمه روستایی ومزایا ومعایب این طرح آغاز نمودند آقای سید یداله حسینی ابتدا ضمن معرفی خودشان گزارش جامع وکامل از تعداد بیمه شدگان ، مزایا ی طرح، خدمات ارائه شده در قالب بیمه شده های این صندوق در بیمارستان های دولتی وغیر دولتی ، رعایت سیستم ارجاع به مراکز تخصصی تر ، وهمچنین راه کارهایی را نسبت به اجرای بهتر این طرح به صورت کامل تشریح نمودند. پایان این مصاحبه خبری که حدود یک ساعت به طول انجامید مدیر کل بیمه سلامت استان ضمن تشکر از عوامل صدا وسیمای مرکز استان که نقش بسیار مهمی در اطلاع رسانی وآگاه سازی آحاد جامعه دارند افزودند که انتظار میرود که با همکاری وهماهنگی سازمان های ذیربط وهمچنین اطلاع رسانی از طریق صدا وسیمای مرکز استان روز به روز شاهد اجرای بهتر ودقیقتر این طرح باشیم .
جلسه ستاد تحول نظام سلامت در حاشیه شهر و شهرهای 20 تا 50 هزار
 • 1393/9/19 چهارشنبه جلسه ستاد تحول نظام سلامت در حاشیه شهر و شهرهای 20 تا 50 هزار
  در تاریخ 18/9/93 اولین جلسه ستاد تحول نظام سلامت در حاشیه شهر و شهرهای 20 تا 50 هزار با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان و رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی ، معاونین و روسای مراکز بهداشتی و درمانی و شبکه بهداشت و درمان در دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.
پیام تبریک مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به مناسبت روز بیمه
 • 1393/9/16 يكشنبه پیام تبریک مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به مناسبت روز بیمه
  بی شک حوزه بیمه، امروز پیام آور آرامش و آسایش فکری اقشار مختلف مردم در تمام زمینه ها علی الخصوص در حوزه سلامت، پیشگیری و درمان است و می تواند با پشتوانه ای قوی در میهن اسلامی و ارائه طرح های نوین بیمه ای، نویدبخش آینده ای درخشان برای ملت بزرگوار ایران باشد.سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان بزرگترین سازمان بیمه گر کشور افتخار دارد تا از تمامی دست اندرکاران بخش بیمه درمان که در ارتقاء کمی و کیفی خدمات سلامت در سطح جامعه نقشی اساسی ایفا می نمایند، تشکر و قدردانی نماید. لذا اینجانب 13 آذر را به تمامی همکاران فعال در حوزه بیمه به ویژه حوزه بیمه سلامت کشور که با ارزش نهادن به حقوق شهروندی باعث آرامش و امنیت خاطر مردم شریف این مرز و بوم گردیده اند تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون برای کلیه تلاشگران در این عرصه را از ایزد منان خواستارم.
ابتدا مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری در خصوص فلسفه تشکیل کمیته حمایت از بیماران خاص استان و همچنین نحوه خدمت رسانی به این قشر محروم مطالبی بیان نمودند
مدیر کل بیمه سلامت استان به همراه رئیس اداره بیمه سلامت شهرستا کهگیلویه و چند نفر از روسای اداره کل ، صبح روز پنج شنبه آذر ماه 93 از دفاتر پیشخوان طرف قرارداد بیمه سلامت شهر دهدشت و شهردیشموک واقع در 80 کیلومتری مرکز شهرستان بازدید نمودند.
در راستای روند اجرای طرح نظام سلامت، همچنین لزوم پایش و ارتقاء کیفیت خدمات: مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد از چند مرکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی شهرستان بازدیدنمودند .
دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان با فرماندار محترم شهرستان کهگیلویه (دهدشت)
 • 1393/9/8 شنبه دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان با فرماندار محترم شهرستان کهگیلویه (دهدشت)
  در این دیدار سیدیداله حسینی ضمن تشریح عملکرد اداره کل بیمه سلامت استان در دولت محترم تدبیر و امید گزارشی از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت و ساماندهی نظام ارجاع و پزشک خانواده را بیان نمودند . ایشان ضمن بیان یکی از اهداف طرح که همان کاهش آلام بیماران و خانواده های آنان میباشد،افزودند تلاش همه ما این است که با اجرای صحیح طرح تحول نظام سلامت هزینه های مردم به مراتب کاهش یابد البته در اجرای این برنامه مشکلاتی هم وجود دارد که امیدواریم با نظارت دقیق و اصولی جنابعالی ودیگر همکاران مشکل حل شود . در پایان جناب آقای مهندس کریمی فرماندار محترم ضمن ابراز خرسندی از نحوه اجرای طرح تحول سلامت خاطر نشان کردند: بدون شک تحول در نظام درمان و پوشش بیمه همگانی از طرح های بزرگ و امیدوار کننده ای است که در دولت محترم تدبیر و امید به وقوع پیوسته . همچنین عملکرد اداره کل بیمه سلامت استان و میزان رضایتمندی بیمه شدگان تحت پوشش استان کهگیلویه وبویراحمد نشاندهنده خدمات دهی عالی حضرتعالی و همکارانتان است که جای تقدیر و تشکر را دارد.
دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد با روسای محترم شبکه و مرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه ( دهدشت )
 • 1393/9/8 شنبه دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد با روسای محترم شبکه و مرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه ( دهدشت )
  در تاریخ 6/9/93 سیدیداله حسینی بهمراه روسای ادارات با روسای شبکه ومرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه (دهدشت)دیدار و به گفتگو نشستند، که در این دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان ضمن بیان روند اجرای طرح تحول نظام سلامت و نظام ارجاع در شهرستان مذکور خواستار اطلاع رسانی دقیق در خصوص چگونگی اجرا و مزایای طرح های مورد نظر از سوی مسئولین محترم بهداشتی و درمانی شهرستان به بیماران را امری ضروری دانست و عنوان کرد که این امر در جلب اعتماد بیشتر مردم به این طرح و افزایش میزان رضایت عمومی نقش مهمی دارد . مدیر محترم شبکه بهداشتی و درمانی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بصورت جداگانه از همکاری اداره کل بیمه سلامت استان تقدیر و تشکر بعمل آوردند و بیان نمودند مسئولین شهرستان بصورت شبانه روزی در خصوص هرچه بهتر اجرا شدن طرح های مذکور فعالیت خواهند نمود تا اینکه هم خواسته ها و اهداف سازمان بیمه سلامت عملیاتی گردد و هم رضایت مندی مردم شریف استان نمایان شود.
مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد از اداره بیمه سلامت شهرستان کهگیلویه (دهدشت) بازدید نمودمد.
به مناسبت سالروز تاسیس بسیج مستضعفین،
دوره آموزشی در تاریخ 3/9/93 با حضور مدیران معاونت درمان دانشگاه و تیم های کارشناسی بیمارستانهای استان در دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید.
وجود 855 بیمار خاص در کهگیلویه و بویراحمد
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
<>
شيدسچپج
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
بيشتر
كيفيت ارائه خدمات توسط ادارات بيمه سلامت در سطح استان كهگيلويه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
بسيار خوب
خوب
درحد رفع مسئوليت
بسيار بد
بد


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ihioguest)


Powered By Sigma ITID.