پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
پنجشنبه 5 آذر 1394 09:03:57
تعداد بازديد اين صفحه: 80836
تعداد بازديد از سايت: 37447684
تعداد بازديد زيرپورتال: 118478
اين زيرپورتال امروز: 127
در امروز: 17192
اين صفحه امروز: 71
بيشتردر تاریخ 94/8/26جلسه مشترک رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان کهگیلویه بهمراه معاون و نماینده مقیم بیمارستانی با اعضای محترم شورای اسلامی شهرلنده و رئیس مرکز بهداشت و مسئول فنی داروخانه شهرستان لنده برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی اداره کل بیمه سلامت برگزار شد
 • 1394/8/25 دوشنبه جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی اداره کل بیمه سلامت برگزار شد
  این جلسه با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در راستای اجرای مطلوب وظائف محوله به میزبانی اداره کل بیمه سلامت برگزارگردید. ابتدا مدیر کل بیمه سلامت استان گزارش مبسوطی ازعملکرد اداره کل ، ازابتدای دولت محترم تدبیر و امید بیان نمودند.ایشان در خصوص مزایای طرح تحول نظام سلامت و اجرای کتاب ارزش نسبی و ساماندهی نظام ارجاع وپزشک خانواده به تبع رضایت مندی مردم و موسسات درمانی طرف قرارداد و پزشکان شاغل در این طرح مطالبی بیان نموده . وی تشریح نمودند طرح بزرگ پوشش بیمه همگانی که در واقع از افتخارات دولت محترم تدبیر و امید میباشد با همت و پشتکار مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت و کارکنان خدوم این سازمان در سطح کشور در سال 93 شروع گردید و تاکنون نزدیک به 11 میلیون نفر از افراد فاقد بیمه درمانی تحت پوشش بیمه همگانی قرار گرفتند و سهم استان ما از این خدمت بزرگ بیش از 45 هزار نفر بوده ، و از خدمات درمانی در کلیه سطوح بستری – سرپائی و تخصصی استفاده می نمایند.
نشست مشترک مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد با شورای شهر گچساران در خصوص فرهنگ سازی خدمات بیمه ای
 • 1394/8/25 دوشنبه نشست مشترک مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد با شورای شهر گچساران در خصوص فرهنگ سازی خدمات بیمه ای
  در تاریخ 24/8/94 نشست مشترک مدیر کل بیمه سلامت استان بهمراه مسئولین شهرستانی با اعضای محترم شورای اسلامی شهرگچساران برگزار شد. در این نشست مدیر کل بیمه سلامت استان خلاصه ای از ماموریت سازمان بیمه سلامت جهت اقشار آسیب پذیر جامعه را بیان و سپس خلاصه ای از گزارش عملکرد این سازمان اشاره نمودند. سیدیداله حسینی اظهار داشت : اعضای شورای اسلامی متعلق به همه مردم است و مسئله شورا در اسلام سابقه تاریخی دارد . شورا امری اخلاقی ، انسانی ، قرآنی و حقیقتی نافع به حال جامعه است . وی :هدف از این نشست را چگونگی نقش شوراها در بالا بردن سطح آگاهی آحاد بیمه شدگان نسبت به مسائل بیمه ای و همچنین حائز اهمیت بودن این نقش عنوان نمود . رئیس شورای اسلامی شهر گچساران ضمن تقدیر و تشکر از نگاه مدیر کل بیمه سلامت به امر شورا ،اظهار داشتند وظیفه سنگینی به عهده بیمه سلامت میباشدو خدمتی که به مردم ارائه می دهند نیک و خداپسندانه است . و آمادگی کامل جهت تشریح عملکرد اداره کل بیمه سلامت در مجالس و محافلی که شورا در سطح شهر برگزار میکنند نمودند.
نشست مشترک اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد با رئیس شبکه بهداشت کهگیلویه در تاریخ 25/8/94 برگزار گردید
پوشش بیمه سلامت اتباع خارجی از امروز ٢٥ آبان ماه آغاز شد و استمرار خواهد یافت
 • 1394/8/24 يكشنبه پوشش «بیمه سلامت» اتباع و مهاجرین خارجی آغاز شد پوشش بیمه سلامت اتباع خارجی از امروز ٢٥ آبان ماه آغاز شد و استمرار خواهد یافت
  مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان گفت: بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک این سازمان و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و کمیساریای عالی پناهندگان، تمام اتباع و مهاجرین خارجی معرفی شده از طرف وزارت کشور که دارای کارت آمایش یا هویت معتبر می باشند، تحت پوشش بیمه سلامت قرار خواهند گرفت. دکتر مجید اکبری گفت: تعداد اتباع و مهاجرین خارجی که تحت پوشش بیمه سلامت قرار خواهند گرفت؛٨٥٠ هزار نفر برآورد می شود. وی اضافه کرد: سازمان بیمه سلامت صرفا افرادی را تحت پوشش بیمه سلامت قرار خواهد داد که هویت آنان توسط وزارت کشور احراز شده و مشخصات آنان به سازمان، ارسال شده باشد. مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت افزود: ثبت نام اتباع و مهاجرین خارجی از امروز ٢٥ آبان ماه آغاز شده و متقاضیان می توانند به دفاتر پیشخوان دولت طرف قرارداد با سازمان، که به این منظور تعیین شده اند، مراجعه کنند.
همگام با مردم سراسر ایران اسلامی کارکنان بیمه سلامت استان نیز در راهپیمایی 13 ابان حضور پررنگ و برجسته داشتند.
یک‌هزار نفر از بیماران خاص کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه سلامت هستند
 • 1394/8/13 چهارشنبه مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد: یک‌هزار نفر از بیماران خاص کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه سلامت هستند
  مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد تعداد بیماران خاص تحت پوشش بیمه سلامت در استان را یک‌هزار و 42 نفر عنوان کرد و گفت: میانگین هر بار مراجعه بیماران خاص تحت پوشش بیمه سلامت استان 2 میلیون ریال است.سید یدالله حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج به تعداد بیمه‌شدگان بیمه سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: بیش از 475 هزار و 315 نفر از جمعیت استان زیر پوشش بیمه سلامت قرار دارند که خدمات بهداشتی و درمانی به دارندگان دفترچه بیمه سلامت ارائه می‌شود. مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: از جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد قریب به 20 درصد جمعیت فاقد پوشش بیمه‌ای بودند که با اجرای طرح تحول نظام سلامت توانستیم این تعداد افراد فاقد پوشش بیمه را جذب کنیم.
نظام سلامت باید به صورت مداوم مراقبت و حفاظت شود
همکار گرامی جناب آقای ذوالفعلی گنجیان
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: مشتری مداری و پاسخگویی نظام مند به بیمه شدگان؛ از اولویت های سازمان بیمه سلامت ایران است.
مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد؛بیمه سلامت ۴۷۵ هزار نفر را در استان پوشش می دهد
 • 1394/8/9 شنبه مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد؛بیمه سلامت ۴۷۵ هزار نفر را در استان پوشش می دهد
  مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیمه سلامت در راستای اهداف دولت تدبیر و امید در بخش سلامت تعداد ۴۷۵ هزار نفر از هم استانی های تخت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند. در گفتگو با پایگاه خبری-تحلیلی سلام دنا؛ سید یدالله حسینی افزود: از این تعداد افراد قریب ۱۰۰ هزار نفر از کارکنان دولت و ۲۸۹ هزار نفر از روستاییان و ۳۴ هزار نفر از اقشاری مانند خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و مددجویان است. حسینی در ادامه با بیان اینکه بیمه خدمات درمانی از سال ۱۳۹۱ به نام بیمه سلامت تغییر نام یافت؛ تصریح کرد: افرادی که تاکنون تحت پوشش بیمه ای قرار نگرفتند، می توانند با مراجعه به خانه های بهداشت یا دفاتر پیشخوان دولت جهت ثبت نام و اخذ بیمه سلامت، هر نفر صاحب دفترچه درمانی شوند. وی کاهش پرداختی هزینه های درمانی را از اهداف بیمه سلامت دانست و عنوان کرد: گسترش نظام ارجاع و پزشک خانواده، رفع هم پوشانی بیمه از دیگر اهداف بیمه سلامت است.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، در پیام ویژه خود به مناسبت سالروز تصویب قانون بیمه همگانی سلامت تاکید کرد: یکی از ضرورت های نظام سلامت کشور در دهه هفتاد، تصویب قانون بیمه همگانی سلامت بود.
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
<>
شيدسچپج
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
بيشتر
كيفيت ارائه خدمات توسط ادارات بيمه سلامت در سطح استان كهگيلويه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
بسيار خوب
خوب
درحد رفع مسئوليت
بسيار بد
بد


پنجشنبه 5 آذر 1394 09:03:57