پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
پنجشنبه 8 آبان 1393 11:54:05
تعداد بازديد از سايت: 24859782
تعداد بازديد زيرپورتال: 77161
اين زيرپورتال امروز: 77
تعداد بازديد اين صفحه: 51477
در امروز: 4495
اين صفحه امروز: 17 خدمات غیرحضوری
    
تعویض دفترچه بیمه اینترنتی  
/
http://nps.ihio.gov.ir
تایید نسخ دارویی
  
td.ihio.gov.ir/
درآمد اینترنتی
 
daramad.msio.ir/daramad
بيشتر
حضور مدیر کل بیمه سلامت استان درمراسم وآیین اختتامیه کنگره ملی امامزاده بی بی حکیمه (س)
برگزاری جلسه ای با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان و مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان
 • 1393/8/7 چهارشنبه برگزاری جلسه ای با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان و مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان
  این جلسه در تاریخ 7/8/93 با حضور آقای سیدیداله حسینی مدیر کل بیمه سلامت استان و مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران به همراه کارشناسان در اداره کل برگزار شد . این نشست در خصوص تفاهم نامه منعقده فی مابین سازمان بیمه سلامت ایران و بانک رفاه کارگران کشور بحث و تبادل و نظر شد مقرر شد طبق تقاهم نامه فی مابین بانک رفاه و تسریع در پرداخت تسهیلات به کارکنان این اداره و همچنین در خصوص اقدامات بعمل آمده در خصوص بیمه سلامت ایرانیان با بانک عامل همکاری لازم را بعمل آورند .
همزمان با روز دوم ماه محرم الحرام و وروود کاروان سید الشهداء به صحرای کربلا، پنج شهید گمنام و بزرگوار کربلای ایران، میهمان مردم ولایت مدار شهر یاسوج شدند.
مراسم جشن بازنشستگی همکار
 • 1393/8/5 دوشنبه مراسم جشن بازنشستگی همکار
  روز شنبه مورخ 3/7/93 طی مراسمی از همکار بازنشسته جناب آقای امراله رستمی تجلیل شد. در این مراسم جناب آقای سیدیداله حسینی مدیر کل بیمه سلامت استان از خدمات سی ساله‌ی ایشان تقدیر و تشکر نمودند و در پایان لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود به ایشان تقدیم گردید.
انتصاب آقای دکتر محمد علی رسایی به سرپرست معاونت خدمات سلامت اداره کل
به منظور ترویج فرهنگ عاشورائی و در راستای بهره مندی از برکات و آثار معنوی این رخداد جانسوز تاریخ شیعه در ایام محرم،مراسم پرفیض زیارت عاشورا به همت کارکنان این اداره کل در محل نمازخانه برگزار می شود.
گفتگوی خبری دکتر محسنی بندپی با خبرگزاری ایسنا
 • 1393/8/4 يكشنبه ایرانیان چه زمانی صاحب دفترچه بیمه می شوند؟ گفتگوی خبری دکتر محسنی بندپی با خبرگزاری ایسنا
  دکتر محسنی بندپی مدیرعامل سازمان بینه سلامت در گفتگوی خبری با خبرنگار ایسنا گفت: بر اساس ماده 38 قانون برنامه پنجم توسعه، تجمیع بیمه‌ها و تشکیل سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان یک تکلیف قانونی به دولت محول شده است اما علی‌رغم تاکید فراوان کارشناسان حوزه بیمه و دست اندرکاران امر سلامت هنوز حرکت قابل توجهی برای اجرای این قانون صورت نگرفته است. به گزارش خبرنگار «اجتماعی» ایسنا،با وجود آنکه سازمان بیمه سلامت ایران در سال 91 و با هدف ارائه خدمات پایه سلامت به طور یکسان به تمامی مردم تشکیل وقرار بود 18 سازمان بیمه‌گر در این سازمان ادغام شوند، اما چالش‌هایی پیش روی اینمسیر قرار گرفت که راه را ناهموار کرد. مقاومت‌هایی از سوی دو سازمان بیمه‌گر بزرگاز جمله این چالش‌هاست. سرانجام طرح بیمه سلامت پایه و یکسان برای همه ایرانیان مطرح و موضوع ادغام افقی بیمه‌ها مدنظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت تا بحث ادغام عمودیسازمان‌های بیمه‌ای به زمان دیگری موکول شود اما به نظر می‌رسد تعریف خدمات یکسان ویکپارچه برای همه ایرانیان با هر دفترچه‌ای که در دست دارند نیز کار ساده‌ای نباشدو به عمر سال 93 و حتی 94 هم قد ندهد.
دکتر ربیعی در جلسه شورای عالی رفاه گفت:رشد اقتصادی و از بین بردن فقر ونابرابری های اجتماعی اگر امیخته نشود برای مردم ملموس نخواهد بود.
 • 1393/8/4 يكشنبه رشد اقتصادی و از بین بردن فقر ونابرابری های اجتماعی دکتر ربیعی در جلسه شورای عالی رفاه گفت:رشد اقتصادی و از بین بردن فقر ونابرابری های اجتماعی اگر امیخته نشود برای مردم ملموس نخواهد بود.
  دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای عالی رفاه که بعداز 8 سال با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی برگزار شد . گفت دولت‌ها براساس سیاست‌های رفاهی سنجیده می‌شونددولت تدبیر و امید با برنامه‌ریزی، کار کارشناسی و هدفمند در زمینه سیاست‌های رفاهی پیش می‌رود که این امر می‌تواند، منجر به از بین رفتن فقر و نابرابری‌های اجتماعی شود. وی با ارائه شاخص‌هایی نظیر توزیع فقر، سواد، طلاق، اعتیاد، بیمه، امید به زندگی، اضافه کرد: توزیع رفاه سیاست جبرانی نیست، بلکه سیاستی در کنار رشد اقتصادی است و هر حرکت خوب اقتصادی اگر با سیاست‌های رفاهی آمیخته نشود برای مردم ملموس نخواهد بود. همچنین در این جلسه وزرای کشور، آموزش و پرورش، اقتصاد و دارایی و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌‌جمهور، دیدگاه‌هایشان را درباره راه‌اندازی پایگاه جامع اطلاعاتی و سیاست‌های لازم برای هماهنگی فعالیت دستگاه‌هایی که در زمینه رفاه فعالیت دارند، تبیین کرد .
عملکرد روابط عمومی های سازمان در سراسر کشور نسبت به گذشته روند مثبتی را نشان می دهد/ هنوز برای رسیدن به ایده آلها فاصله داریم
داشتن اطلاعات به روز و برقراری ارتباطات همتراز با مسائل اثرگذار در سازمان رمز موفقیت روابط عمومی هاست
 • 1393/7/29 سه شنبه داشتن اطلاعات به روز و برقراری ارتباطات همتراز با مسائل اثرگذار در سازمان رمز موفقیت روابط عمومی هاست
  دکتر محسنی بندپی در اجلاس روابط عمومی ها که در استان آذربایجان شرقی برگزار شده بود ، ضمن اشاره به وظایف روابط عمومی ها که همانا عبارت است از آینده نگری، بحران ستیزی، اعتبار و اعتماد سازی و فرهنگ سازی اظهار داشت: مدیران در تصمیم گیری های خود باید شهامت داشته باشند و دچار روزمرگی نشوند چون روزمرگی باعث عدم اثربخشی و عدم پویایی است تصمیم گیری درست و شفاف و کم ریسک در صورتی تبلور پیدا می کند که روابط عمومی ها تقویت شوند. وی افزود :روابط عمومی ها باید دارای خلاقیت و نوآوری باشند در کشورهای پیشرفته روابط عمومی ها جای خود را پیدا نموده اند ولی ما در ایران هنوز جا داریم تا به ایده آلها نزدیک شویم.
بیمه سلامت حامی بیماران پیوندی شد
 • 1393/7/27 يكشنبه بیمه سلامت حامی بیماران پیوندی شد
  سپید: بیمارانی که پیوند مغز و استخوان، ریه و کبد دریافت می‌کنند داروهای گرانی را در زمان بستری و دریافت پیوند نیاز دارند. سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت ایران ضمن بیان مطلب فوق گفت: «به طور میانگین برآورد ما این است که برای هر بستری و دریافت پیوند بین شانزده تا 22 میلیون تومان دارو باید مصرف شود.»
بازدید مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و هیئت همراه از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
 • 1393/7/22 سه شنبه بازدید مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و هیئت همراه از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج
  دکتر محسنی بند پی مدیر عامل محترم سازمان بیمه سلامت ایران و هیئت همراه ، با حضور رئیس بیمارستان شهید بهشتی ، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ، معاونت غذا و دارو دانشگاه و مدیران ستادی بیمه سلامت از بیمارستان شهید بهشتی بخشهای بستری و اتفاقات و رادیولوژی بازدید نمودند که با تعداد زیادی از بیماران در خصوص مشکلات آنان گفتگو و به اتفاق رئیس بیمارستان راهکار مناسبی اتخاذ گردید.
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
چشمه بلقیس -کوه گل سیسخت
لاله های واژگون دنا
لاله های واژگون دنا
دنا
 • دنا 1393/5/5 يكشنبه
کوه گل سیسخت
بيشتر
<>
شيدسچپج
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
بيشتر
كيفيت ارائه خدمات توسط ادارات بيمه سلامت در سطح استان كهگيلويه را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
بسيار خوب
خوب
درحد رفع مسئوليت
بسيار بد
بد


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ihioguest)


Powered By Sigma ITID.